Pałac

Budynek, w którym mieści się Międzynarodowy Dom Spotkań Młodzieży Mikuszewo został wybudowany ok 1890 roku i znajduje się na środku parku z małym stawem.
Okoliczne polany zapraszają do zabaw i aktywnego spędzania czasu. Cień zapewniają stare, potężne drzewa przed pałacowym wejściem. W okolicy znajdują się również lasy i jeziora, a wśród zabudowań wiejski można znaleźć również stadninę.

W poprzednich latach dom został odremontowany i dostosowany do przyjmowania dużych grup. Na poddaszu i pierwszym piętrze znajdują się pokoje gościnne z łazienkami. Na parterze i pierwszym piętrze można również znaleźć sale seminaryjne. W pałacu znajdują się również pomieszczenie gdzie można wspólnie spędzać miło czas wolny.

W sumie posiadamy ponad 40 miejsc noclegowych. Pokoje są dwu – i trzyosobowe. Dwa pokoje posiadają wspólną łazienkę i ubikację. Możliwe jest również zakwaterowanie pojedyncze.

Kuchnia do samoorganizacji wyposażona jest w kuchenkę, lodówkę i piec. Obiady są przygotowywane i jedzone w gospodzie zaraz przy wjeździe na teren posesji pałacowej.
Śniadania i kolacje są przygotowywane przez grupę w ramach samoorganizacji.
Dostarczenie pełnego wyżywienia do pałacu jest również możliwe.