Polsko-niemiecki projekt dla dziewczyn i młodych kobiet w wieku 18 – 23 lata

07.05.2021
Storydancing

Termin: 27-31.07.2021

Miejsce: Mikuszewo

Koszt: 250 PLN

Osoba odpowiedzialna: Małgorzata Bobrowska

Lubisz ruch i taniec? A może to nie jest Twoja mocna strona, ale chciałabyś spróbować swoich sił w bezpiecznej i przyjaznej przestrzeni?

Historie kobiet przez wiele lat były pomijane w narracjach o świecie. Wierzymy, że każda z nas ma wpływ na przebieg historii i wnosi w nią coś wartościowego. Zarówno jako jednostka, ale także jako grupa. Podczas naszego projektu chcemy opowiedzieć nasze historie poprzez taniec – właśnie dlatego “storytelling” zamieniamy na Storydancing! W trakcie siedmiu dni pracy w wielokulturowej i międzynarodowej grupie, będziemy pracować nad tematem tożsamości, czyli tego, kim i, jakie jesteśmy, kim się czujemy, a także, będziemy zastanawiać się, jaką historię może opowiedzieć o sobie każda z nas. Taka wymiana doświadczeń I własnych historii w kobiecym kręgu może dać siłę na dalsze działania I rozwój. Nasze unikalne doświadczenia i tożsamości, połączymy w pracy grupowej naszego różnorodnego zespołu. Będziemy się od siebie nawzajem uczyć, pracować nad naszym ciałem, ruchem w przestrzeni i wspólnie stworzymy taneczny układ, który opowie historię naszej grupy.

Projekt odbędzie się w pałacu w Mikuszewie, spokojnym i bezpiecznym miejscu, gdzie każda osoba może być sobą. Oprócz pracy warsztatowej, czeka nas ognisko, wycieczka do Poznania, wieczór wielokulturowy, otwarta i zielona przestrzeń oraz koleżeńska, ciepła atmosfera. Zapraszamy!